Khamenei: Vendi ndodhet ne veshtiresi

09/01/2010 15:00

Udheheqesi suprem iranian, ajatollahu Ali Khamenei ka deklaruar sot se vendi ndodhet ne nje situate te veshtire dhe te ashper.

“Opozites i duhet bere balle vetem duke ndjekur ligjin”, ka pohuar Khamenei, i cili u ka bere thirrje militanteve islamike qe te tregohen te kujdesshem.

“Te shmanget cdo veprim i parregullt qe mund te ndihmoje armikun”, ka theksuar Khamenei.

Top Channel