DigitAlb, dhurata jetimeve

31/12/2009 16:50

Ashtu sic kishin premtuar, kompania DigitAlb dhe femijet e Junior Club vizituan vogelushet e shtepise se foshnjeve ne kryeqytet per te cilet pervec momenteve plot gaz e hare dhuruan edhe mjaft dhurata me rastin e Vitit te Ri.

Krahas lodrave, DigitAlb solli per femijet 0 deri ne 3 vjec edhe produkte te nevojshme per ta. Drejtoresha e Shtepise se Foshnjeve, Edlira Adamidhi falenderon DigitAlb qe permes femijeve te Junior Club percolli nje mesazh shume te rendesishem social.

Familja eshte gjeja me e shtrenjte ne kete jete. Keta femije nuk e kane. Por ndonjehere familjen e gjejme edhe ne nje gjest te thjeshte por shume human si ky qe DigitAlb solli per keta vogelushe.

 

Top Channel