Alarm per bombe ne Malpensa

29/12/2009 15:00

Nje alarm per bombe ka rene ne aeroportin italian te Malpenses, ne Milano.

Zjarrfikesit kane kontrolluar nje pako te braktisur perpara zones se kontrollit per fluturimet e rrezikuara.

Lajmin e ka bere te ditur “SEA”, shoqeria qe merret me sigurine e aeroportit.

Ne pako ishte nje ndezes dhe nje radiomarrese. Ende nuk ka informacion nese ne kuti gjendej edhe lende shperthyese.

Top Channel