Vatikani: Papa eshte mire

25/12/2009 10:05

Asnje problem fizik per Papa Benediktin XVI pas rrezimit te djeshem, te shkaktuar nga nje grua qe iu hodh per ta perqafuar para meshes se Krishtlindjeve.

“Ati i shenjte eshte mire dhe do te mbaje meshen “Urbi et Orbi”, ka deklaruar shefi i zyres se shtypit te Vatikanit, at Federico Lombardi.

Ai ka nenvizuar se nuk ka asnje arsye per te besuar se do te kete ndryshim te programeve te atit te shenjte.

Top Channel