Sarah Jessica Parker tradite ndryshe me pemen

25/12/2009 12:55

Zakonisht pema e Krishtlindjeve dekorohet ne 8 dhjetor ose disa dite para arritjes se Santa Klaus ne shtepi, por per Sarah Jessica Parker nuk eshte keshtu.

Aktorja e mrekullueshme e “Sex And The City” e zbukuron pemen me bashkeshortin Matthew Broderick duke u gdhire 25 dhjetor.

“Veme femijet ne shtrat dhe rregullojme pemen ndersa ata flene. Leme biskota e qumesht per Santa Claus dhe tershere per dreret. Mengjesin e Krishtlindjeve vrapojme te hapim dhuratat. Kete vit per here te pare kam blere kukulla per binjaket”, thote Sarah.

Top Channel