Pamela Anderson, ashtu si e ka krijuar natyra

25/12/2009 17:00

Pamela Anderson nxjerr fytyren e saj te vertete, duke lene te kuptohet se mbi lekuren e lemuar te aktores se njohur, vitet kane bere punen e tyre.

Ne hyrjen e nje teatri londinez, biondja amerikane eshte shfaqur pa truk dhe fotot e saj origjinale ku ftyra e saj shihet ne nje tjeter format, kane bere xhiron e botes.

Edhe pse eshte munduar te tregohet e sjellshme me fansat duke dhene autografe, Pam nuk ka mundur t’u shpetoje aparateve fotografike te paparaceve, te cilet ne keto raste jane te pameshirshem.

Top Channel