Aksident ne Lezhe, vdes nje person

25/12/2009 21:05

Nje aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme. Nje makine tip fuoristrade ka perfunduar ne nje kanal.

Ngjarja ka ndodhur ne fshatin Zejman te Lezhes, ndersa ne momentin e aksidentit ne makine mesohej se ndodhej vetem shoferi, i cili ka humbur jeten si pasoje e mbytjes.

Policia ka arritur ne vendin e ngjarjes dhe eshte duke punuar per te nxjerre mjetin nga kanali. Deri ne keto momente nuk eshte identifikuar ende viktima. Si shkak i renies se makines ne kanal, ka qene shpejtesia tej normave te lejuara me te cilen udhetonte drejtuesi i fuoristrades.

Top Channel