SHBA, tre persona peng per nje pice

24/12/2009 10:20

Nje person me aftesi te kufizuara ka marre peng tre persona ne nje zyre postale te Wytheville, ne Virxhinia, dhe pas 9 oresh eshte dorezuar.

Warren Taylor, 53 vjec, nuk ka nje kembe dhe vuan nga patalogji te ndryshme qe e detyrojne te qendroje ne nje karroce.

Ai ka hyre ne nje zyre postale duke mbajtur nje arme.

Tre pengjet, pese dipas burimeve te tjera, jane te gjithe ne kushte te mira.

Kerkesa e vetme e Taylor ndaj negociatoreve ka qene vetem nje pice.

Top Channel