Brittany Murphy u vra nga virusi A/H1N1?

23/12/2009 09:30

Dy tabloidet britanike, “Daily Star” dhe “Daily Express” hedhin nje hipoteze te tyren per vdekjen e papritur te aktores 32 vjecare, Brittany Murphy.

Sipas asaj qe shkruhet ne faqet e gazetave, aktorja amerikane, Britany qe vuante nga diabeti i shkalles se dyte, prej pak ditesh ishte e prekur edhe nga gripi dhe po merrte ilace kunder H1N1. Mes ilaceve te shumta, ne shtepine e aktores u gjend edhe Vicodine, ilaci qe mendohet se shkaktoi edhe vdekjen e Michael Jackson.

‘Pyes veten nese behet vertete fjale per virusin A”, thote Patt Materson i Los Angeles Times, i cili shton se simptomat e vdekjes se aktores te lene te kuptosh se ajo ka qene e semure me A/H1N1. Nderkohe, intervista e fundit e Brittany Murphy dhene per Fox News eshte nje nga me te klikuarat ne internet dhe shume njerez mendojne se ajo duket qarte qe nuk gezonte shendet te plote.

Top Channel