Arrestohet kitarristi i Rolling Stones, dhunoi te dashuren

23/12/2009 09:55

Telashe per kitarristin e grupit Rolling Stones, Ronnie Wood. 61 vjecari ka dhunuar te dashuren e tij, Ekaterina Ivanova dhe kjo i ka kushtuar disa ore ne qeli.

Ngjarja ka ndodhur ne daten 2 dhjetor, ku muzikanti dhunoi fizikisht te dashuren 21 vjecare ne shtepine e tij. Denoncimin ne polici e ka bere nje kalimtar.

Wood eshte divorcuar nga bashkeshortja Jo pas 24 viteve martese dhe prej disa javesh ai bashkejetonte me te dashuren e tij Ivanova.

Top Channel