Briatore, pushime me gruan ne Kenia

22/12/2009 11:35

Milioneri italian Flavio Briatore dhe gruaja e tij shtatzene Elisabetta Gregoraci po kalojne pushime te nxehta ne veri te Kenias.

Duke pare puthjet shkembejne, cifti duket me i dashuruar se kurre.

Briatore duket nje baba i ardhshem teper i gezuar, nderkohe qe barku i tij eshte po aq i madh sa edhe i bashkeshortes.

Megjithate Briatore ndodhet ne nje moment jo fort te mire, pas problemeve ne Formula 1.

Briatore ka nje vajze ne moshen 4-vjecare me modelen e njohur Heidi Klum, megjithate ai nuk ka patur asnje rol aktiv ne jeten e femijes.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel