Bashkeshorti i Murphy: Brittany ishte e semure

22/12/2009 13:30

Bashkeshorti i aktores amerikane Brittany Murphy ka deklaruar ne nje emision televiziv se e shoqja vuante nga laringiti para se te vdiste.

Mjeket kane marre persiper te bejne autopsine e aktores, por shkaqet e vdekjes nuk do te behen te ditur derisa rezultatet e toksikologjise te dalin pas 6 javesh.

“Bota ime u shemb dje”, tha Simon Monjack per “Access Hollywood”, ku gjithashtu theksoi se Murphy “kishte qene e lodhur”.

Aktorja humbi ndjenjat ne shtepine e saj ne Los Anxhelos dhe me pas vdiq ne spital diten e diel. Shefi i mjekesise ligjore, doktori Ed Winter konfirmoi per familjen Murphy se vajza e tyre kishte qene e semure para vdekjes.

Top Channel