Berisha takon Withers

02/12/2009 12:20

Kryeministri Sali Berisha dhe ambasadori amerikan John Withers u takuan sot ne nje prej lokaleve te kryeqytetit.

Nuk ka asnje detaj rreth bisedes se shefit te qeverise dhe kryediplomatit amerikan.

Takimi zhvillohet ne nje kohe kur klima politike eshte e tensionuar, ne diten kur mori fund afati i opozites per hapjen e kutive, nderkohe qe mazhoranca duket e vendosur ne qendrimin e saj per mosdaljen mbi vendimin e gjykatave. (Se shpejti me gjeresisht)

Top Channel