Naomi Campbell terhiqet nga pasarelat. Sipas gazetave ruse shkak eshte bere i dashuri rus, manjati Vladimir Doronin. Per gojet e liga Naomi ka pesuar zhgenjime ne profesion po ka edhe persona qe flasin per nje bebe.

Naomi ka mbushur te 40-at dhe i ka thene stop pasarelave edhe pse kohet e fundit neper sfilata eshte shfaqur ne forme perfekte fizike.

Sensualiteti i saj duket se do i qendroje gjate e ndoshta ky eshte bere motiv per xhelozine e Doronin, i cili e do Naomin te teren per vete.

Vec thashethemeve se ajo eshte zhgenjyer nga vendimi per ta perjashtuar nga fushata publicitare e Martini Rosatos, i cili ka preferuar nje braziliane te re ne vend te Panteres se Zeze.

Megjithate linjat disi te mbushura te super modeles nuk kalojne pa u vene re dhe njerezit flasin per nje shtatzani…

Top Channel