Kur Naomi merrte poza ‘hot’

24/10/2009 14:05

Per Naomi Campbell koha duket se eshte ndalur.Ishte viti 1992 kur ajo ne moshen 22-vjecare pozonte bashke me Madonna-n nudo per revisten “King”.

Nisi te sfilonte qe ne moshen 19-vjecare dhe ka qene gruaja e pare me ngjyre qe ka zene vend ne kopertinen e “Vogue”. Imazh i shume stilisteve dhe fushatave publicitare, Naomi vjen gjithnje e re dhe e fresket si atehere.

Tani kane dale ne qarkullim fotot kur ajo pozonte nudo me Madonna-n, ne momentet e pergatitjeve per te qene sa me seksi dhe joshese para objektivit…Kush e di c’mendon Naomi sot per to!

FOTO GALERI
1/1

Top Channel