Angli, 12 vjecarja djeg kukullen e zeze

23/08/2009 18:00

Ne nje organizim festiv te partise ekstremiste britanike “British National Party”, jane shfaqur shenja te pazakonta racizmi nga ana e nje femije 12 vjecar.

Vajza 12 vjecare i ka vene zjarrin nje kukulle te zeze  dhe me pas ka perfituar duartrokitjet e pjesetareve te tjere ne feste, qe te gjithe anetare te partise te ekstremit te djathte.

“BNP” e cila ne zgjedhjet e fundit parlamentare mori nje sasi te konsiderueshme votash jashte cdo parashikimi eshte akuzuar me pare per racizem ekstremist, akuze kjo e mohuar gjithmone nga partia qe mban si slohan “Puting British People First”

Top Channel