Pakistan, shembet pallati, viktima

02/08/2009 10:55

Rreth 20 persona, kryesisht gra dhe femije, kane mbetur nen rrenojat e nje pallati me pese kate te shembur ne Karaki, ne Pakistan.

Lajmin e kane bere te ditur burime zyrtare.

Ndertesa eshte demtuar nga rreshjet e fundit qe kane perfshire vendin.

Top Channel