Sarande, vret te vellane me thike, arrestohet

23/07/2009 09:00

Krimi godet serish familjen shqiptare. Nje person ka vrare me thike te vellane e tij ne Qafe Gjashte te Sarandes.

Ermi Murta qelloi per vdekje te vellane, Laze Murta, per motive ende te panjohura.

Policia shkoi ne vendngjarje dhe arrestoi ne flagrance autorin e krimit.

Nderkohe kane nisur hetimet per te zbardhur rrethanat e kesaj ngjarjeje te rende.

Top Channel