Elbasan, ekzekutohet ish polici

22/07/2009 09:20

Nje ish punonjes i policise eshte ekzekutuar mengjesin e sotem ne qytetin e Elbasanit.

Sipas forcave te rendit, ish polici me mbiemrin Rexhepi u vra ne oret e para te mengjesit me arme zjarri nga nje person i maskuar ne garazhin e makines se tij. Autori i vrasjes eshte larguar menjehere nga vendngjarja duke mos lene asnje gjurme.

Policia ka nisur menjehere hetimet per zbardhjen e emrit te autorit dhe kapjen e tij. Per momentin nuk ka te dhena per shkaqet e mundshme qe cuan ne ekzekutimin e ish efektivit te komisariatit te Elbasanit.  

Top Channel