Irak, atentat kamikaz, 4 te vdekur

18/07/2009 13:05

Atentat kamikaz prane Falluxhas ne perendim te Irakut.

Nje person hodhi veten ne ere prane nje stacioni policie te Karamas.

Per pasoje 4 persona vdiqen dhe 11 te tjere, mes te cileve 8 police, mbeten te plagosur.

Top Channel