Obama ‘kapet mat” ne Aquila

10/07/2009 10:05

Nje foto vertete e vecante e samitit te G8 ne Aquila po ben xhiron ne web.

E shkrepur nga fotoreporteri i Reuters dhe e publikuar tashme neper site-t kryesore te botes, fotoja tregon presidentin amerikan, Barack Obama dhe ate francez, Nicolas Sarkozy, ndersa zinin vend ne podium per momentin zyrtar te lidereve te G8.

Po nuk eshte ky problemi…pasi rehatohet ne vendin e caktuar, Obama kapet duke pare me sy mashkullore te pasmet e nje vajze qe po ngjitet neper shkalle.

“Natyrisht nuk mund te dime se cfare po mendonte presidenti ne ate moment, por fotoja tregon qarte se vajzat  ‘jane ne siklet’ bashke me te medhenjte e botes”, thuhet ne nje prej faqeve me te rendesishme boterore.

Te pasmet e vajzes nuk i shpetojne sigurisht as syve te presidentit Sarkozy…

Top Channel