Inter ne alarm, Liverpool kerkon Cambiasso-n

06/07/2009 17:35

Kur dukej se ujrat ne skuadren e Interit u qetesuan pas frikes per largimin e Ibrahimovic dhe Maicon, nje tjeter alarm ve ne gadishmeri shoqerine zikalter.

Kete here behet fjale per argjentinasin Esteban Cambiasso, i cili kerkohet nga Liverpool.

“The Reds” mendojne se mesfushori do jete nje zevendesues i denje per bashkekombasin e tij Mascherano qe kerkohet nga Barcelona.

Top Channel