Cindy Crawford, joshese si me pare

28/05/2009 12:25

Gjithnje e bukur, terheqese dhe shume ‘sexy’. Cindy Crawford nuk ka humbur asgje nga joshja qe e karakterizonte ne kohet kur ishte mbreteresha e pasarelave te modes ne te gjithe boten.

Te paketen ky konkluzion nxirret nese sheh fotot e saj te realizuara se fundmi. Eshte shfaqur me nje kostum banjoje, supermodern, qe ka nxjerre ne pah fizikun e saj qe tashme i ka kaluar te 40-at.

Ish-modelja vazhdon te jete e pelqyer nga firmat e medha te produkteve kozmetike edhe ne kohe krize.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel