Aktorja dhe modelja franceze Noemie Lenoir ka terhequr vemendjen e publikut dhe fotografeve.

Gjate prezantimit te filmit “The Imaginarium of Doctor Parnassu” i Terry Gilliam, Lenoir ishte ne qender te vemendjes per bukurine, sharmin dhe karizmen qe transmetoi.

Ne Festivalin e Kanes filmi nuk ishte konkurent. Ne te luan Heath Ledger, i cili nuk mundi ta perfundonte per shkak te vdekjes se parakohshme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel