Casta, shfaqet bjonde dhe shtatzene

23/05/2009 13:55

Laetita Casta, shfaqet per publikun bjonde dhe…shtatzene. Aktorja dhe modelja 31-vjecare eshte ne pritje te femijes se saj te trete.

Gjate premieres se filmit “Visage” i regjisorit Tsai Ming-Liang, ku eshte protagoniste, Casta u prezantua para fotografeve e veshur me nje fustan te zi, ne te cilin fshihej barku paska i fryre i aktores.

Pas Sahteene, 8 vjec, nga nje lidhje e meparshme dhe Orlando, 2 vjec, babai i te cilit eshte aktori Stefano Accorsi, Casta do te sjelle femijen e saj te trete pas pak javesh.

Top Channel