Mischa Barton, protagoniste nudo

18/05/2009 18:45

Nje tjeter skene nudo per aktoren britanike Mischa Barton, e cila ben te enderrojne mijera fansa.

Kete here, ish protagonistja e “The O.C.” eshte shfaqur ne nje stil jo shume perfekt duke bere banje me uje te nxehte ne “Assassination of a high school president”. Ne fakt, komedia me e fundit nuk eshte nje prej realizimeve me te mira te Barton, e cila pas serialit “The O.C.” ka marre pjese ne disa filma me efekt komercial, duke mos lene shenje.

Filma te tjere ne te cilet Barton ka arritur te kape kulmet e karrieres jane edhe “Noting Hill”, “Shqisa e gjashte” dhe “Decameron Pie”. Filmi me i fundit “Assassination of a high school president” nuk do shfaqet ne kinema por do te shitet ne DVD.

Top Channel