Guatemale, bie avioni mbi nje shtepi, viktima

15/05/2009 01:20

Aksident ajror ne kryeqytetin e Guatemales, pak pasi eshte ngritur nga aeroporti nderkombetar i “La Aurora”, nje avion i vogel eshte rrezuar mbi nje shtepi ne zonen rezidenciale te Qytetit te Guatemales.

Viktimat jane te pakten gjashte dhe ishin te gjithe pjesetare te ekuipazhit.

Dy grate qe ndodheshin ne shtepi ne momentin e perplasjes nuk kane pesuar deme.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

Top Channel