Lenny Kravitz, foto nudo ne Twitter

13/05/2009 11:55

Lenny Kravitz u eshte shtuar personazheve te tjere VIP, fotot nudo te te cileve kane perfunduar ne internet.

Kengetari ka publikuar ne profilin e tij ne Twitter disa foto provokuese, duke bere dush dhe duke lexuar ne vaske. Fotot e shkrepura ne momentet intime gjate turneve te tij jane shfaqur ne rrjet dhe jane klikuar mijera here.

Si shume kolege te tij, edhe Kravitz eshte teper i dhene pas Twitter-it dhe fale nje sherbimi microblogging, fansat e tij kane mundesine te fitojne biletat e koncerteve te idhullit te tyre. 44-vjecari ka deklaruar per disa revista britanike se ndodhet ne kerkim te nje te dashure, qe ta shoqeroje ne turne.

Pas divorcit me Lisa Bonet ne 1993, me te cilen ka nje vajze 20-vjecare, rock-stari u ka dhene fund edhe lidhjeve me Nicole Kidman dhe Kylie Minogue.

Top Channel