Topalli: Denimin me te ashper, kriminelit

03/05/2009 02:05

Kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, deklaron se vrasja e deputetit Fatmir Xhindi ka tronditur gjithe klasen politike dhe parlamentin shqiptar.

“Jam e sigurte se institucionet do e denojne kriminelin me ndeshkimin me te ashper”, u shpreh Topalli, e cila ka mberritur ne Roskovec.

Drejtuesja e parlamentit shprehu ngushellimet per familjaret, kolegeve dhe miqve te deputetit Xhindi.

Top Channel