Austri, helmohen pese persona ne nje bar

03/05/2009 21:15

Pese persona jane shtruar ne gjendje te rende shendetesore ne Vjene pasi kane konsumuar ne nje bar pije freskuese brenda te cilave ishte hedhur helm.

Lajmin e ka bere te ditur policia austriake.

Nje person i panjohur ka vendosur ne gotat e tre grave dhe dy burrave te moshes 20-30 vjec, nje substance toksike.

Autoritetet kane filluar menjehere hetimet.

Top Channel