Zbulohet kaseta e Susan Boyle 22 vjec

02/05/2009 10:45

Susan Boyle mund te zbulohej 25 vjet me pare kur performoi ne nje lokal per talentet e reja.

Ne ate kohe ajo ishte 22 vjec, e fresket dhe simpatike. Regjistrimi eshte realizuar nga Gerry McGuinness, i cili ishte mes spektatoreve te asaj nate ne nje klub popullor ne Skoci.

“Ajo ishte shume e turpshme e megjithate edhe shume terheqese. Shume koka u kthyen per ta pare vajzen e re kur ajo hyri ne salle. Megjithate Susan nuk e fitoi garen”, u shpreh McGuinness.

Ai tregon se kur Susan konkuroi ne Britain’s Got Talent nuk beri lidhjen se ajo grua ishte vajza e dikurshme qe ai pati regjistruar ne kasete.

Top Channel