Shefi i CIA-s ne Pakistan

21/03/2009 13:15

Leon Panetta, drejtori i CIA-s, mberriti ne Pakistan, ku do te takohet me kryeministrin Syed Yusuf Raza Gilani, presidentin Asif Ali Zardari dhe Rehman Malik, minister i Brendshem.

Panetta do te zhvilloje me kreret e shtetit bisedime, detajet e te cilave ende nuk jane paralajmeruar.

Panetta u be shef i CIA-s ne shkurt dhe ishte nje prej tete kongresmeneve qe vinin nga Kalifornia qendrore.

Top Channel