Prinderit e Adolf Hitler humbin kujdestarine e femijeve

15/01/2009 11:00

Prinderit neonaziste te djalit trevjecar te quajtur Adolf Hitler, nuk do te kujdesen me per te dhe dy motrat e tij.

Sherbimet sociale amerikane i kane hequr kujdestarine e femijeve ciftit, pas polemikave te muajit te kaluar, kur ata kerkuan nga nje pasticeri te pergatiste nje torte per te birin, me urimin: Gezuar ditelindjen Adolf Hitler!

Edhe dy vajzat e tjera te ciftit kane emra te vecante qe kane lidhje me nazizmin; JoyceLynn Aryan Nation dhe Honszlynn Hinler Jeannie.

Ende nuk eshte i qarte motivi i heqjes se kujtestarise se femijeve, pasi prinderit nuk jane treguar neglizhente, apo kane abuzuar me ta.

Top Channel