Nxjerr virgjerine ne shitje per te paguar studimet

15/01/2009 10:15

Nje 22-vjecare amerikane ka vendosur te nxjerre ne shitje ne internet virgjerine, per te siguruar parate per te paguar masterin.

Qe nga shtatori i kaluar, me shume se 10 mije meshkuj kane paraqitur ofertat, ku shuma me e madhe ka qene 4 milione dollare. Fituesi do ta marre cmimin ne nje shtepi publike te ligjshme ne Las Vegas.

Vajza do te vizitohet nga nje mjeke gjinekologe perpara nates se pare. Ajo ka mbaruar studimet per sociologji femerore dhe ndoqi shembullin e motres se madhe qe per te paguar Universitetin punoi si prostitute per tre jave.
Mes ofruesve ka meshkuj me fantazi ekstreme dhe biznesmene.

Vajza ka qene e ftuar ne shume programe e show ne televizion e radio. “Jetojme ne nje shoqeri kapitaliste, perse nuk duhet te bej nje gje te tille? Jam vajze e thjeshte, qe ka pasur nje ide krijuese”, shkruan ajo ne faqen e saj ne MySpace.

Top Channel