Apple bashkëpunon me Cisco-n, objektivi janë ndërmarrjet
01/09/2015 00:00
Google dhe Sanofi, bashkëpunim për luftën ndaj diabetit
01/09/2015 00:00
Samsung nxjerr Gear S2, ora smart e rrumbullakët
01/09/2015 00:00
Google i thotë “Stop!” reklamave me Flash
01/09/2015 00:00
Drejtuesja e Yahoo-së Marissa Mayer, shtatzënë me binjake
01/09/2015 00:00
Piratët kibernetikë shqiptarë sulmojnë faqen e Këshillit Bashkiak të Falmouth-it
01/09/2015 00:00
Google prezanton logon e re
01/09/2015 00:00
LG, së shpejti në treg ora smart prej ari
31/08/2015 00:00
iPhone 6S, ja risitë në telefonin më të ri të Apple
31/08/2015 00:00
Galaxy S6 Edge, në eBay për 550 dollarë
31/08/2015 00:00
Google rikthen Map Maker
31/08/2015 00:00
“Vacation Mode”, një mënyrë që i duhet çdo smartphone
31/08/2015 00:00
“Fjalëkalimi juaj është i tmerrshëm”
31/08/2015 00:00
A jemi të varur nga teknologjia?
31/08/2015 00:00
Facebook, ja çfarë tregon furça kur ngarkoni një foto
29/08/2015 00:00
Vine sfidon Shazamin, vjen me dy risi
29/08/2015 00:00
Google Calendar po bëhet më efikas për përdoruesit biznesmenë
29/08/2015 00:00
eBay mbush 20 vjeç, sfidat pas ndarjes me PayPal
29/08/2015 00:00
1 miliard njerëz përdorën Facebook-un në një ditë të vetme
28/08/2015 00:00
Gjermania, letër për Facebook: Merreni seriozisht çështjen e racizmit
28/08/2015 00:00
Instagram ndryshon më në fund formatin kuadrat të fotos
28/08/2015 00:00