Hulk mund të lërë Kinën për Premier League
18/11/2017 16:24
Getafe rikthen me këmbë në tokë De Biasin
18/11/2017 15:50
Arsenali dominon dhe fiton derbin me Tottenhamin
18/11/2017 15:47
Italia, Ancelotti i thotë jo pankinës së propozuar nga Tavecchio
18/11/2017 14:16
Nesta lë Miami FC: Gati për një sfidë të re
18/11/2017 14:10
Gareth Bale, goditja e madhe e Manchester
18/11/2017 12:50
Skriniar, në radhë për të edhe Chelsea
18/11/2017 12:33
Chelsea, stadiumi i ri; projekt prej 1 mld paund
18/11/2017 12:16
Fiorentina ‘blindon’ sulmuesin Chiesa deri në 2022
18/11/2017 12:13
Monako ‘ngec’ sërish, vetëm barazim ndaj debutuesve
17/11/2017 23:22
Dortmundi, në krizë pa Aubameyangun. Mposhtet 2-1 nga Stuttgarti
17/11/2017 22:56
Roma-Lacio, “derby” në fushë, por edhe në shkallët e stadiumit
17/11/2017 22:39
Kush e fiton “derby”-n e Madridit mes “wags”-ave?
17/11/2017 22:11
Zidane shuan zërat për grindje mes Ronaldos dhe Ramos
17/11/2017 21:26
Aubameyang irritohet për pezullimin. “Bild”: Faji mund të ketë qenë i Bosz
17/11/2017 21:17
Rrëfimi shokues i Adebayor: Kam tentuar vetëvrasjen, familja më ka zhvatur
17/11/2017 20:30
Korrupsioni i FIFA-s, dëshmia: I jepnim Messit 200 mijë USD për miqësore
17/11/2017 20:00
E akuzuan si homoseksual, Batshuayi reagon ashpër: Edhe nëna jote…
17/11/2017 19:26
E shkatërruar nga tragjedia ajrore, Chapecoense siguron mbijetesën
17/11/2017 19:11
Telashe për Milanin? NYT: Presidenti Li i mbytur në borxhe. S’ka perandori minierash
17/11/2017 18:15
Rikthehet “Ibracadabra”, Mourinho e grumbullon pas 7 muajsh
17/11/2017 17:55