Edhe Azdren Llullaku transferohet në Itali
08/02/2018 18:57
Akuza e rëndë e Wenger: Anglezët, mjeshtrat e simulimit
08/02/2018 18:16
Sanchez thyen rekordin e shitjes së fanellave te Man. United
08/02/2018 18:09
Arbitri i ndeshjes Shqipëri-Izrael habit Bundesligën
08/02/2018 18:06
10 trajnerët më të paguar në botë (Foto)
08/02/2018 17:46
Presidenti i klubit, në shtrat me futbollistin
08/02/2018 17:27
Stërvitje “sheikësh” për lojtarët e Manchester United
08/02/2018 17:14
Nostalgjikja Melissa Satta dhe një stërvitje “zikaltër” në palestër
08/02/2018 16:56
“Përballja e kryesuesve” në Superiore, Skënderbeu pret Flamurtarin
08/02/2018 15:39
Di Biagio rikthen “armatën e vjetër” tek Italia
08/02/2018 14:06
Rebelohet Mahrez. Nuk paraqitet në stërvitjet e Leicester prej një jave
08/02/2018 14:01
Toronto rrëmben yllin holandez dhe një “dhuratë” për tifozët
08/02/2018 13:54
Dybala lë Juventusin! E “spiunon” qiradhënësi
08/02/2018 11:51
Guarin lutje Interit: Më ktheni në “shtëpi”
08/02/2018 11:32
Depay? Milanit i duhen 20 milionë euro
08/02/2018 11:12
Kupa e Mbretit, Sevilla kalon në finale pasi mposht Leganesin
08/02/2018 09:00
E “blinduan” me klauzolë faraonike, Zidane kërkon ta shesë
07/02/2018 18:32
Tensione te Lacio pas humbjes me Genoan. Anderson, sherr me Inzaghin
07/02/2018 18:15
E përjashtoi Marseja për shqelmin “alla Cantona”, do të luajë te West Ham
07/02/2018 18:05
“Calciopoli” në Spanjë? Gabi, Herrera, Aguirre mes të dyshuarve për trukim
07/02/2018 17:38
Neymar, 37 mln euro nga PSG? Rrjetet sociale “i ofrojnë” 34 mln në muaj
07/02/2018 17:31