Hamdi Salihi: Skënderbeu shumë i fortë, do të doja një titull me Vllazninë
03/12/2017 10:06
Lazio zyrtarizon afrimin e parë, vjen ish mbrojtësi i Juventusit
03/12/2017 09:46
Kartoni i kuq, Pogba humb derbin
03/12/2017 09:40
Wenger lojën, Mourinho pikët
02/12/2017 20:28
“Sharra” PSG ngec në gozhdë, Strasburgu bën të pamundurën
02/12/2017 19:16
Fitore mes tensionit, Skënderbeu mposht Kukësin
02/12/2017 19:00
Çmenduria e tifozëve sudanezë; koreografia që habiti botën (Video)
02/12/2017 18:45
Kapiteni hyn në portë dhe pret penalltinë
02/12/2017 17:56
Dhunë fizike në Korçë mes tifozëve – VIDEO
02/12/2017 16:52
Kamza shumë e fortë për Teutën, 0-1 në Durrës
02/12/2017 16:02
Pato tani është bjond, shumë bjond
02/12/2017 15:35
Roma rinovon me Manolas deri në 2022
02/12/2017 15:33
Ozil në merkato, tani në shënjestrën Manchester
02/12/2017 13:41
Dhunë në Argjentinë, gjakosen arbitrat (Video)
02/12/2017 13:34
Arrestohet vëllai i Messit, armëmbajtje pa leje
02/12/2017 12:57
Arp, shumë i vogël për të luajtur natën
02/12/2017 12:50
Zlatan Ibrahimovic, edhe në kinema
02/12/2017 09:50
Higuain: Ku ishte fshehur Presidenti i Napolit?
02/12/2017 09:35
Beteja për titullin, Juventusi “zbut” Napolin (Foto)
01/12/2017 22:42
Seria A, Roma fiton thjeshtë ndaj Spalit
01/12/2017 20:50
Superiorja, Skënderbeu i kreut përgatitet për Kukësin kampion në fuqi
01/12/2017 19:23