Lifestyle
Nuk e ka harruar ende, milioneri e vesh gruan si ish-të dashurën! (FOTO)
I “mori” të dashurin, Bella nuk e ka falur ende Selena Gomez!
Sfilata “skandaloze”, Demi fajëson vdekjen e prindërve!
Lifestyle
Jessie J pozon topless – Foto
Historia e pazakontë e shqiptarit, gjen ujkun të plagosur dhe e ndihmon të shërohet
Foto/ Dyvjeçari mbetet pa ndjenja, përtyp çamçakëzin me nikotinë të nënës
Komike/ Babai imiton fytyrat e bebit, mos e humbisni
Lifestyle
Foto/ Rusja që po bën namin në Amerikë
Beyonce “na merr” mendjen dhe sytë me këto foto
Pasi tha në intervistë që nuk shfaqte afrimitet me vajza nëpër festa, dalin fotot e djalit të mbretëreshës Elizabetë
“Cat Women” akuzon ish të dashurin për incest
Lifestyle
Sfida e radhës krijon debate të nxehta/Ofendime dhe prishje të mjeteve të punës
“Takimi i radhës i Inës xhelozon Gerin/Vallëzim romantik dhe skenë e mbushur me petale”
Video/ Përgatitjet e Era Istrefit për ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”
“Tirana Street Food Festival”, shijen e kulinarisë më të mirë e gjeni te sheshi “Nënë Tereza”
Lifestyle
Ronela Hajati përgjigjet për marrëdhënien me Young Zerka: “Jemi shpirtra binjakë”
Prezantuesja Blerona Zeqiri flet për të fshehtat e VIP-ave dhe historinë e saj me Cozman
Përgjigja e Ronela Hajatit për Samantën i çuditi të gjithë
Sergio do të kish dashur që puthja e tij e parë të ishte me artisten e njohur shqiptare
Lifestyle
Lënë plaçkat të përmbyten, shpëtojnë kanabisin
Kompania ofron 3000 dollarë në muaj për dikë që të testojë hashash çdo ditë