Foto/ Fanse e Messit dhe Ronaldos, njihuni me modelen që po ‘çmend’ rrjetin

21/02/2020 23:53

Tereze Kalman nuk është vetëm një modele me forma trupore super seksi dhe që ndiqet nga rreth 200 mijë followers në Instagram, por është edhe një fanse e madhe e futbollit.

Tereze pëlqen jashtë mase dy yjet e këtij sporti Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldo dhe ndjek të gjitha ndeshjet e Barcelonës dhe Juventusit për të parë pikërisht sulmuesin argjentinas dhe portugezin.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel