E “gjuajtën” në emision për gjoksin, ish-Missi plas bombën: Jam e martuar me dy fëmijë!

14/02/2020 17:56

Silvana Bushati ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon e shoqëruar nga vajza e saj 4 vjeçare, duke zbuluar kështu “sekretin” që e kishte mbajtur të fshehtë nga të gjithë.

prezantuar publikisht nën statusin e beqaresSilvana  fakt ka një bashkëshort dhe dy fëmijë.

Ajo tregoi se nuk ka dashur ta ekspozojë familjen ndaj ka kursyer edhe postimet e fotot  rrjetet sociale.

Nga ana tjetërish-volejbollistja shprehu dëshirën për  qenë nënë e katër fëmijëve

Top Channel