Rikthehet Milani, kalon në gjysmëfinale duke përmbysur Torinon
28/01/2020 23:56
Festë e çmendur në Villa Park, një gol në fund çon Aston Villan në finale!
28/01/2020 22:59
Tërmeti i Kubës në foto, gropa të mëdha në tokë dhe ushtria në terren
28/01/2020 22:43
Tërmeti që ‘shkundi’ Shqipërinë u ndje edhe në Prishtinë
28/01/2020 22:39
Top Story/ Në Manzë të Durrësit, shqiptarët janë familjarizuar me muxhahedinët
28/01/2020 22:25
Top Story/ Nëse në Iran shpërthen konflikti, muxhahedinët në Shqipëri janë gati për luftë, ata stërviten çdo ditë
28/01/2020 22:24
Top Story/ Në kampin e muxhahedinëve në Manzë nuk ka fëmijë dhe as familje, ja si e kalojnë ditën
28/01/2020 22:22
Top Story/ A mund të sulmohet Shqipëria nga Irani?! Ka vetëm dy mënyra
28/01/2020 22:21
Top Story/ Si u pritën muxhahedinët në Shqipëri dhe kush i financon ata në kampin Ashraf 3
28/01/2020 22:18
Top Story/ Pamje orgjinale: Momenti kur vriten brenda kampit muxhahedinë nga disa persona të maskuar
28/01/2020 22:16
Top Story/ Zyrtari më i lartë i kampit Ashraf në Shqipëri: Ju tregoj regjimin e egër të Iranit
28/01/2020 22:14
Top Story/ Tronditës, muxhahedini që lindi në burg dhe jetoi aty deri në moshën 4 vjeç: Babain e kam parë vetëm pak sekonda!
28/01/2020 22:13
Top Story/ Gruaja muxhahedine që vuajti dënimin me burg që në moshën 2 vjeçare
28/01/2020 22:10
Shpërthim i fuqishëm gjatë një aksioni policor në Prizren, humb jetën një polic plagosen dy të tjerë
28/01/2020 22:07
Top Story/ Rrëfimet tronditëse të muxhahedinëve: Jemi burgosur dhe rrahur në një qeli 1 m2
28/01/2020 22:03
FOTO/ Vrau duke goditur me sëpatë 50-vjeçarin, ky është autori i krimit makabër në Korçë
28/01/2020 22:00
Tërmeti i fuqishëm, reagon ministria e Mbrojtjes: Deri më tani nuk raportohen dëme
28/01/2020 21:51
Tërmet i fuqishëm me magnitudë 7.7 në Kubë, pritet katastrofa
28/01/2020 21:45
VIDEO/ Qytetarët dalin në rrugë pas tërmetit
28/01/2020 21:31
Tërmeti/ Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra. Në Durrës njerëzit dalin nga shtëpitë
28/01/2020 21:25
Tronditet Tirana, dy tërmete të fortë
28/01/2020 21:17