Me muskuj barku dhe seksi, Alexandra Cane i ka “djegur” në mënyrën më të mirë të mundshme 13 kg e tepërt në trupin e saj.

Ylli i reality show “Love Island” ka shfaqur fizikun mahnitës në një set të ri fotografik me bikini.

Bukuroshja 28 vjeçare dukej tepër sensacionale në fotot e publikuara nga “Unleashed talent”.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel