Ish-anëtarja e grupit të famshëm “Atomic Kitten” ka “shokuar” të gjithë fansat me transformimin e saj drastik.

Këngëtarja 39 vjeçare, Kerry Katona, dukej mahnitëse në një set të ri fotografik me bikini, pas humbjes në peshë.

Mamaja e pesë fëmijëve është shprehur sëfundmi në postimet në Instagram se transformimi i saj nuk ka qenë vetëm fizik por dhe mendor.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel