Këngëtari i njohur u ngjit si gjithë të tjerët që ishin ftuar te teatri Microsoft i Los Anxhelosit për natën e madhe të Çmimeve Muzikore Amerikane (AMA), por ndryshe nga të tjerët, ai dhe e dashura krijuan një skenë tepër të sikletshme.

Këngëtari 27-vjeçar, Rich the Kid, i quajtur Dimitri Roger, u puth në mënyrë tepër provokative në skenë, duke çuditur fansat, fotografët, por dhe organizatorët.

Më pas ai pozoi duke përkëdhelur supet dhe gjinjtë e të dashurës së tij, e duke e prekur edhe në pjesë të tjera të trupit.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel