Rihanna ka publikuar në faqen e saj në Instagram disa foto vërtet shpërthyese.

Fotot e shkrepura në një pishinë, e tregojnë këngëtaren e famshme në top forme dhe shumë provokuese.

Linjat trupore dhe rrobat e banjos që i lejnë pak vend imagjinatës kanë bërë që rrjeti të shpërthejë pas këngëtares super seksi.

Rihhana aktualisht po bën pak pushim në muzike duke iu dedikuar biznesit të saj të radhës, një linje syzesh të quajtur Fenty Beauty.

FOTO GALERI
1/25

Top Channel