Foto ilustruese

Një makinë tip mercedes ka përplasur një person që ecte me biçikletë në rrugën transballkanike në Vlorë.

Nga përplasja qytetari me biçikletë ka marre plagë dhe është transportuar me autoambulancë për në spital më gjendje të rëndë.

Vijon…

Top Channel