Një roje e pyllit është arrestuar në Vërmicë, pasi që i njëjti ka bërë prerjen e druve pa leje përkatëse në parkun nacional, gjë që është e ndaluar për prerje.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Top Channel