VIDEO/ Gonzalo Higuain “turpërohet” gjatë seancës stërvitore

17/09/2019 16:05

Çudira ndodhin në stërvitjen e Juventusit!

Gonazlo Higuan gjatë një seance stërvitore nxehet keq pas humbjes së topit dhe inatin ia shfryn një prej trajnerëve të skuadrës.

Për më tepër ndiqni videon….

Top Channel