Foto/ Ish gruaja e futbollistit shqiptar ‘djeg’ rrjetin me fotot e publikuara së fundmi

10/07/2019 06:14

Erjona Sulejmani është si gjithnjë shpërthyese dhe e nxehtë. Ish-partnerja e futbollist shqiptar të Zvicrës dhe shumë ekipeve të njohur të Serisë A, Blerim Dzemailit po kalon pushimet e saj në Ibiza.

Erjona u rezervon fansave të saj foto sensuale, që tregojnë format e shkëlqyera. Nga “dueti” i shqiponjave me ish-banoren e “Big Brother”, Rike Roçi, te pozat mbi jaht, Erjona ka gjithmonë për të treguar.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku ekspozon më shumë seç duhet gjoksin. Këtë provokim fansat e kanë pëlqyer dhe fotoja ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Ju ftojmë të shikoni fotot:

FOTO GALERI
1/13

Top Channel